Operátor call centra Retail - Prešov

Miesto práce: Prešov

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Termín nástupu: asap

Ponúkaný plat (brutto): 728 € základná mzda + 50 € variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • aktívne telefonické komunikovanie s existujúcimi zákazníkmi a ponuka tovaru
  • zodpovednosť za objednávky so zákazníkmi spoločnosti
  • spracovanie transakcií, zákazníckych údajov, ich aktualizácia a úprava
  • rýchle, flexibilné riešenie potrieb zákazníka a operatívnych činností

Zamestnanecké výhody, benefity

  • perspektíva dlhodobého zamestnania v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • pravidelné prehodnocovanie mzdy
  • možnosť sebarealizácie
  • kvalitné pracovné zázemie a priateľský kolektív
  • odborné zaškolenie
  • organizovanie firemných podujatí pre zamestnancov spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • dobré pracovné návyky
  • komunikatívnosť

  • flexibilita

  • spoľahlivosť

  • zodpovednosť

  • odolnosť voči stresu

  • príjemné vystupovanie

Informácie o výberovom konaní

V prípade, ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, doručte nám Váš štruktúrovaný životopis emailom na zuzana.ivanova@bidfood.sk

Kontaktovať budeme iba vhodných kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pracovnú pozíciu.

Ďakujeme za porozumenie.

Bližšie informácie o spoločnosti nájdete na: https://www.bidfood.sk/

Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete na: https://www.bidfood.sk/o-nas/gdpr-obchodni-partneri

Dobrovoľným poskytnutím osobných údajov uvedených vo Vašom životopise dávate súhlas spoločnosti Bidfood Slovakia s. r. o. s ich spracovaním a uchovaním, výhradne však pre potreby výberového konania na obsadenie pracovnej pozície, o ktorú sa uchádzate. Bidfood Slovakia s. r. o. sa zaväzuje po skončení predmetného výberového konania Vaše osobné údaje zlikvidovať v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Súčasne týmto potvrdzujete, že osobné údaje uvedené v zaslanom životopise sú pravdivé a presné.