Oblastný vedúci predaja Gastro - BA kraj

Miesto práce: Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru: TPP
Termín nástupu: ihneď
Ponúkaný plat (brutto): základná mzda od 1 500 € brutto/mes. (podľa skúseností kandidáta)​

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • strategické riadenie obchodného tímu vo zverenom regióne
  • výber, zaškolenie, hodnotenie a motivácia obchodných zástupcov
  • podpora obchodných zástupcov v teréne pri dosahovaní cieľov a vyhodnocovanie ich výkonu
  • monitoring trhu a aktivít konkurencie
  • identifikácia nových obchodných príležitostí vo zverenom regióne
  • príprava obchodných ponúk, kalkulácií a rozpočtu
  • administratívne úkony spojené s prácou oblastného vedúceho predaja

Zamestnanecké výhody, benefity

  • perspektíva dlhodobého zamestnania v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • pravidelné prehodnocovanie mzdy
  • organizovanie firemných podujatí pre zamestnancov spoločnosti
  • možnosť sebarealizácie
  • kvalitné pracovné zázemie a priateľský kolektív
  • odborné zaškolenie
  • zvyšovanie kvalifikácie
  • kurz anglického jazyka

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • minimálne stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • prax s riadením ľudí - podmienka
  • prax v gastronómii - výhoda
  • vysoká schopnosť samostatného obchodného rokovania s dosahovaním výsledkov
  • precíznosť a vysoká orientácia na zákazníka
  • príjemné vystupovanie
  • komunikatívnosť
  • obchodné zručnosti
  • znalosť regiónu
  • skúsenosti s prácou v predaji
  • orientácia na výsledok
  • ochota učiť sa a prijímať nové informácie
  • fyzická zdatnosť
  • flexibilita
  • spoľahlivosť
  • bezúhonnosť
  • zodpovednosť

Informácie o výberovom konaní

V prípade, ak Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, doručte nám Váš štruktúrovaný životopis emailom na email: zuzana.ivanova@bidfood.sk.

Kontaktovať budeme iba vhodných kandidátov. Ďakujeme za porozumenie.

Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete na: www.bidfood.sk/gdpr