Manažér pre kľúčových zákazníkov Gastro

Miesto práce: Slovenská republika (prevažne západné Slovensko)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín nástupu: dohodou
Ponúkaný plat (brutto): od 1 500 € (podľa skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • proaktívne vyhľadávať a získavať nových KZ
  • budovanie a udržiavanie profesionálnych obchodných vzťahov s KZ
  • sledovať a analyzovať súčasnú situáciu na trhu
  • monitorovať konkurenčné aktivity na trhu a navrhovať opatrenia pre úspešnú akvizíciu KZ
  • príprava obchodných zmlúv
  • zodpovednosť za obchodnú a cenovú politiku voči KZ
  • zodpovednosť za plnenie výsledkov u KZ
  • zodpovednosť za pravidelné vyhodnocovanie predajov

Zamestnanecké výhody, benefity

  • perspektíva dlhodobého zamestnania v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • pravidelné prehodnocovanie mzdy
  • služobný automobil
  • možnosť sebarealizácie
  • kvalitné pracovné zázemie a priateľský kolektív
  • pravidelné odborné preškoľovanie
  • organizovanie firemných podujatí pre zamestnancov spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské s maturitou
    nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa
    vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

  • B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • schopnosť vyjednávania a nadväzovania pracovných vzťahov
  • prax v gastronómií / horeca
  • vysoká schopnosť samostatného obchodného
  • rokovania s cieľom dosahovať výsledky
  • precíznosť a vysoká orientácia na zákazníka
  • práca si vyžaduje pravidelné cestovanie v rámci západného Slovenska a občasné v rámci celého Slovenska
  • príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
  • skúsenosti s prácou v predaji
  • schopnosť krízového riešenia

Informácie o výberovom konaní

V prípade, ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, doručte nám Váš štruktúrovaný životopis na email: hr@bidfood.sk

Kontaktovať budeme iba vhodných kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pracovnú pozíciu.
Ďakujeme za porozumenie.

Bližšie informácie o spoločnosti nájdete na: https://www.bidfood.sk/

Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete na: www.bidfood.sk/gdpr