Kuchár - prezentér

Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Termín nástupu: Október 2019

Ponúkaný plat (brutto): 1 700 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• prezentácia a podpora sortimentu tovaru pre gastro zákazníkov
• zabezpečenie prehĺbenia kulinárskych vedomostí a zručností obchodných zástupcov    a  zákazníkov
• tvorba kalkulácií a receptov na podporu predaja
• spolupráca pri tvorbe sortimentu a jeho podpora
• príprava prezentačných celofiremných ako aj regionálnych akcií
• spolupráca s Gastro tímom v Prešove a v ČR
• spolupráca na vybavení a chode novovzniknutého gastro-štúdia v NMnV
• spolupráca s kuchármi našich dodávateľov

Zamestnanecké výhody, benefity

• perspektíva dlhodobého zamestnania v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• pravidelné prehodnocovanie mzdy
• stravné lístky nad rámec zákonníka práce
• práca na jednu zmenu
• organizovanie firemných podujatí pre zamestnancov spoločnosti
• podpora kultúrnych a športových aktivít
• zvyšovanie kvalifikácie na náklady spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

• SOŠ-kuchár
• Hotelová akadémia

Vodičský preukaz

• B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• prax kuchára/šéfkuchára- min. 5 rokov
• komunikatívnosť

Informácie o výberovom konaní

V prípade, ak Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, doručte nám Váš štruktúrovaný životopis poštou alebo emailom na adresu: zuzana.ivanova@bidfood.sk .
Kontaktovať bude iba vhodných kandidátov. Ďakujeme za porozumenie.

Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete na: www.bidfood.sk/gdpr