Area manager (Oblastný vedúci predaja Gastro)

Miesto práce: Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru: TPP
Termín nástupu: ihneď
Ponúkaný plat (brutto): základná mzda od 1 500 € brutto/mes. (podľa skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • strategické riadenie obchodného tímu vo zverenom regióne
  • výber, zaškolenie, hodnotenie a motivácia obchodných zástupcov
  • podpora obchodných zástupcov v teréne pri dosahovaní cieľov a vyhodnocovanie ich výkonu
  • monitoring trhu a aktivít konkurencie
  • identifikácia nových obchodných príležitostí vo zverenom regióne
  • príprava obchodných ponúk, kalkulácií a rozpočtu
  • administratívne úkony spojené s prácou oblastného vedúceho predaja

Zamestnanecké výhody, benefity

  • perspektíva dlhodobého zamestnania v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • odmena za odporúčanie zamestnanca 450 € (vybrané pracovné pozície)
  • darček za 10 a 20 ročné pracovné jubileum
  • príspevok 30 € ročne na športovú alebo oddychovú činnosť
  • organizovanie firemných podujatí pre zamestnancov spoločnosti
  • podpora kultúrnych a športových aktivít
  • zvyšovanie kvalifikácie

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • minimálne stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

  • B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • znalosť BA regiónu – podmienka
  • prax s riadením ľudí – podmienka
  • prax v gastronómii – výhoda
  • prax na obdobnej pozícii 3 roky
  • vysoká schopnosť samostatného obchodného rokovania s dosahovaním výsledkov
  • precíznosť a vysoká orientácia na zákazníka
  • príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
  • obchodné zručnosti
  • skúsenosti s prácou v predaji
  • orientácia na výsledok
  • schopnosť krízového riešenia
  • ochota učiť sa a prijímať nové informácie
  • bezúhonnosť

Informácie o výberovom konaní

Ak je Vám blízky BA región, máte skúsenosti s riadením kolektívu, ste komunikatívny, empatický, viete počúvať a realizovať dobré nápady, ste prirodzenou autoritou a vzorom pre svoj tím, tak hľadáme práve Vás.

V prípade, ak Vás ponuka zaujala, doručte nám Váš životopis emailom na: hr@bidfood.sk a ak budete spĺňať nami zadané požiadavky, budeme Vás kontaktovať.

Bližšie informácie o spoločnosti nájdete na: www.bidfood.sk/

Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete na: www.bidfood.sk/gdpr