Zpráva s varováním

Tento formulář je uzavřený.

Catering – prezentačný kurz varenia 24.10.2018

Konanie kurzov: 
Streda, 24. Október 2018 - 15:00
Miesto konania: 
Gastroštúdio Bidfood, Ku Magašu 1, 080 01 Prešov - Haniska

Voľné miesta

Ešte 25 voľných miest.

Informácie o kurze:

Pojmom catering označujeme gastronomické služby, ktoré na rôznych podujatiach zastrešuje cateringová spoločnosť. Ich úlohou je zariadiť všetko od inventáru, cez personál, až po upratovanie a to takmer kdekoľvek. Klient sa tak „zbavuje“ starostí so zabezpečením občerstvenia.

Nezáleží na tom či ide o súkromnú alebo firemnú akciu, ponúkané možnosti sa prispôsobujú požiadavkám objednávateľa. Cateringová spoločnosť tak dokáže zabezpečiť jednoduché občerstvenie, ale aj honosnú spoločenskú akciu. Catering využijete ako na rodinnej oslave, firemnom večierku, plese či raute.

_isk5949_1.jpgZabezpečte aj vy pre svojich zákazníkov kvalitnú a zároveň oku lahodiacu stravu. My vám na našom kurze odporučíme produkty, s ktorými si prípravu pohostenia uľahčíte. Ukážeme vám, ako sa dajú nakombinovať rôzne druhy surovín vo veľmi krátkom čase.

Srdečne vás pozývame načerpať inšpiráciu do nášho Gastroštúdia! Kurzom Vás bude sprevádzať Marek Madzik, šéfkuchár spoločnosti Bidfood.

catering.jpgA na čo sa môžete tešiť?

Na kurze sa budeme sústrediť najmä na konfitované výrobky a produkty pripravené metódou Sous-vide. Ukážeme si rýchlu prípravu odležaného mäsa, vybraných polotovarov či rôznych zemiakových výrobkov a doplníme ich o farebné zeleninové variácie, fingerfoody, šaláty, paštéty a iné.

loga_kurz.jpg

vacstar.jpg

Cena kurzu:

Bidfood zákazník: 35 € s DPH

Ostatní záujemcovia: 50 € s DPH

Rezervácia kurzu