Pomáhame Vám s podnikaním

Pomáhame Vám s podnikaním

Snažíme sa spoločne s Vami nájsť spôsoby, ako zvýšiť zisk. Sledujeme svetové trendy, prichádzame k Vám s novými produktami, inováciami a technológiami. Podporujeme vzdelávanie, pravidelne Vás pozývame na inšpiratívne kurzy do Gastroštúdia a na Bidvest Tour.

Podporujeme hľadanie a rozvoj talentov a vzdelávacie projekty a zväzové organizácie. Snažíme sa všetkými cestami zvyšovať úroveň slovenskej gastronómie, jej prestíž a spoločnú tvorbu zisku.

Ako prvý distribútor potravín na Slovensku sme v júni 2014 otvorili Gastroštúdio – profesionálne štúdio pre kuchárov. Organizujeme tu kuchárske i poradenské kurzy. Gastro Team Bidfood Vám môže poskytnúť odporúčanie a pomoc taktiež priamo vo Vašej kuchyni.

Organizujeme prezentačné a kuchárske akcie. Najväčší z nich je Bidvest Tour – gastronomický veľtrh pre odbornú verejnosť s kuchárskou show.

Pomáhame Vám so sledovaním food costs, pri hľadaní riešení efektivity prevádzky, s tvorbou menu a konceptu. Požiadajte obchodného zástupcu alebo zákaznicke centrum o špecialistov, ktorí sa venujú výhradne dopekaniu pečiva, predaju zmrzlín či sortimentu mäsa a údenín. Zaistia pre Vás potrebné technológie a ich sprevádzkovanie. Poradia Vám s detailmi, ktoré zvyšujú obrat. Pomôžu Vám vyzdobiť predajné miesto tak, aby pritiahlo pozornosť nových zákazníkov.