Bidvest Tour 2015

Vychutnajte si spolu s nami v poradí už 10. ročník jedinečného gastronomického veľtrhu Bidvest Tour 2015!


Bidvest Tour 2015Téma „Varíme z kvalitných surovín!“ zostáva aktuálna a fantázia kuchárov nevyčerpateľná. Výnimočnú kuchársku show tentokrát pripravia Zdeněk Pohlreich, Branislav Križan a ako prekvapenie majster šéfkuchár zo slnečného Talianska Fabio Lorenzoni.
 

Bidvest Tour 2015 | Pohlreich Križan Lorenzoni

Kedy a kde?

7. 10. 2015 Bratislava, Výstavisko Incheba, Hala D
18. 11. 2015 Košice, Spoločenský pavilón  

Bidvest Tour 2015

Veľtrh

O 9:00 sa otvára veľtrh produktov a technológií, kde sa záujemci zoznámia s novými trendami v gastronómii. Množstvo stánkov ponúkne odbornú konzultáciu a ochutnávku jedál. V ponuke samozrejme nesmú chýbať pokrmy z kuchárskej show. Priestory Bidvest Tour sa uzatvárajú o 18:00 hod.

Bulletin veľtrhu Bidvest TOUR 2015 si stiahnite tu.

Registrácia zákazníkov

Bližšie informácie o registrácií získate už teraz:

Telefonicky: 0912 058 151
E-mail:  tour@bidvest.sk

Zlosovanie o ceny!

Po skončení veľtrhu prebehne zlosovanie veľtržných objednávok v hodnote vyššej ako 80 € bez DPH o 3 nízkotepelné rúry typu holdomat značky Bartscher. Čím vyššiu hodnotu bude mať Vaša veľtržná objednávka, tým väčšiu šancu máte na výhru - za každých objednaných 80 € má registrovaný zákazník nárok na 1 los v žrebovaní.

Podmienky zlosovania veľtržných objednávok nájdete tu.
 

Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.