O nás

Bidfood poskytuje mimoriadne efektívne služby pre gastronomické prevádzky. Sme schopní Vám dodávať kvalitné suroviny a produkty až 6x týždenne priamo k Vašej prevádzke. Vďaka našim profesionálnym obchodným zástupcom a skvelému e-shopu mojBidfood.sk môžete objednávať tovar kedykoľvek potrebujete.

Bidfood poskytuje gastronomickým prevádzkam servis, ktorý nezačína objednávkou a nekončí dodaním tovaru.

Chceme Vám uľahčovať život a stať sa Vašou prvou voľbou. Či už varíte pre deti v školskej jedálni, hosťom reštaurácie s michelinskou hviezdou alebo servírujete len utopencov, spája nás láska k jedlu a túžba poskytovať najlepšie služby.

Ponúkame svojim zákazníkom odbornú pomoc v riadení ich zásob a sledovaní food cost s tým, že ponúkame každodenné dodávky tovarov a naši odborníci - kuchári dokážu zostavovať jedlá aj celé menu priamo na mieru danej prevádzke. Viac inšpirácie pre Vašu prevádzku, zaujímavých kuchárskych kurzov a ďalších informácií Vám ponúkame prostrednícvom nášho Gastroštúdia.

S Bidfood sa nemusíte báť, že Vám v prevádzke vznikne problém s nedostatkom surovín či inšpirácie, pretože nakupujeme, vyvíjame a vyrábame široké portfólio tovaru - mrazené, chladené a čerstvé potraviny, koloniálny tovar, drogériu a jednorazový riad a v neposlednom rade tiež gastro zariadenia a inventár a zároveň Vám na webových stránkach ponúkame množstvo kalkulácií na inšpiratívne a zaujímavé recepty.