Novinky

Chcete sa stať v očiach Vašich hostí majstrom cukrárom ale cukor v kuchyni je Váš nepriateľ? Ak odpovedáte áno, vyberte tortu z mrazničky a za pár hodín môžete servírovať napríklad „čerstvú sacherku“ – mäkkú nadýchanú tortu s jemným marhuľovým džemom a čokoládovou polevou alebo našu novinku Banana split tortu!
Taliansko – krajina temperamentných ľudí, obklopená priezračným morom, v ktorej sa snúbi spojenie tradície a fantázie. Považuje sa za metropolu módy a raj gurmánov. Talianska kuchyňa patrí medzi najstaršie na svete. Je chutná, jednoduchá, voňavá a pestrá.
Projekt s názvom Fresh Fish Servis Vám ako jediný na Slovensku prináša denne čerstvé ryby priamo k vašim dverám a po novom aj steakové mäso!
Predstavujeme Vám exkluzívny český kaviár, ktorý vzniká na liahni Výskumného ústavu rybárskeho a hydrobiologického vo Vodňanoch.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám šťastné a veselé Vianoce. Ďakujeme Vám za spoluprácu a do nového roka 2017 prajeme veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov. Na Nový rok sa lúčime s názvom Bidvest a tešíme sa na ďalšie stretnutie s Vami – Váš Bidfood.
Výrobné závody a distribučné depá Bidvest, od nového roka Bidfood, sa stále rozrastajú. Na Slovensku a v Českej republike sa v tomto roku rozbehlo niekoľko projektov. Rozširujú sa závody na spracovanie rýb a pracuje sa aj na nových depách.
Nechajte sa aj vy očariť nezameniteľnou chuťou thajskej kuchyne a pripravte s našimi produktmi tie najlepšie pokrmy!

Stránky